Wybielanie zębów w OrthoVision Warszawa Wola

Wybielanie zębów (Warszawa, Wola) – Białe zęby to marzenie każdego człowieka! Zazdrościmy gwiazdom i bogaczom, którzy mają perliście biały, zachwycający uśmiech – nie jest to jednak obecnie domena tylko takich ludzi, ponieważ każdy może się cieszyć piękniejszymi, białymi zębami.

Wybielanie zębów jest dosyć proste, ale wymaga pomocy profesjonalisty, by było dla zębów w pełni bezpieczne. Nasze Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrthoVision pomaga uzyskać ładniejszy kolor uzębienia – wszystko w sposób trwały i całkowicie bezbolesny!

Wybielanie zębów realizujemy w naszej placówce Orthovision Warszawa Wola, przy Skwerze Ks. Kard. Wyszyńskiego 5. Zapraszamy jednak również pacjentów z dzielnic Warszawa Żoliborz, Bemowo, Śródmieście i innych.

Wybielanie zębów na dwa sposoby

  1. Wybielanie zębów przy pomocy specjalnego żelu nowej generacji. Posiada on duże stężenie wybielających składników, dzięki czemu już w godzinę jest w stanie znacząco wybielić zęby. Efekty są widoczne zaraz po jego zastosowaniu i można się nimi cieszyć przez długi czas!
  2. Wybielanie zębów przy pomocy specjalnych nakładek, z miejscem na żel o mniejszym stężeniu. Pacjent może prowadzić podobne wybielanie – zgodnie z zaleceniami i instrukcjami lekarza – samodzielnie w domu.

Bez względu na to, na jaki sposób zdecyduje się konkretna osoba, niezmiernie istotne jest odpowiednie dbanie o swoje uzębienie w późniejszym okresie. Uzyskany efekt wybielenia jest bardzo trwały, niemniej jednak codzienne życie z czasem go osłabi. Podobnie dzieje się z naszymi stałymi zębami, które w miarę upływu czasu szarzeją, ciemnieją i żółkną, co jest skutkiem oddziaływania kolorowych produktów spożywczych, a także gromadzenia się osadu z jedzenia i napojów oraz tworzenia się kamienia nazębnego. Początkowo przebarwienia te są łatwe do usunięcia, jednak z czasem wnikają coraz głębiej w tkankę zęba i dopiero specjalistyczna pomoc może coś na to poradzić.

Zaleca się, by nawet po wykonaniu zabiegu co pół roku zgłaszać się na czyszczenie zębów z kamienia i osadów, a także dbać o prawidłową higienę jamy ustnej, czyli szczotkować zęby po każdym posiłku, albo przynajmniej 2 razy dziennie. Należy również stosować pasty do zębów z fluorem, odświeżające płukanki, wyjmować resztki pokarmów nicią dentystyczną, a nawet używać irygatora.

Wybielanie zębów (Warszawa, Wola) w OrthoVision prowadzone jest zarówno u osób, których zęby są żywe, jak i martwe. Ponadto usuwamy przebarwienia spowodowane czynnikami wrodzonymi, metabolicznymi, farmakologicznymi, jatrogennymi czy urazami. Zdarza się bowiem, że zęby przebarwiają się nie tylko od pokarmów, ale na przykład przez oddziaływanie antybiotyków z grupy tetracyklin. Pomagamy uporać się ze wszystkimi problemami tego typu! Nie wszyscy jednak mogą korzystać z zabiegów wybielania. Staje się to niemożliwe w przypadku:

  • uszkodzeń mechanicznych lub próchnicy
  • duża ilość wypełnień, koron, mostów lub licówek (zwłaszcza jeśli mają miejsce w zębach przednich)
  • stanu zapalnego dziąseł
  • alergii lub nadwrażliwości na utleniacze, glicerynę i żywice poliakrylowe, będące składnikami żelów
  • kobiet będących w ciąży lub karmiących piersią
  • pacjentów, którzy nie skończyli jeszcze 16 lat

Wszyscy inni mogą śmiało korzystać z naszych usług. Zachęcamy do skorzystania z oferty!Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...