Implanty zębów w OrthoVision Warszawa Wola

Implanty Warszawa WolaCoraz więcej osób bardzo się stara by ich zęby były zdrowe, mocne i piękne, ponieważ prócz funkcji zdrowotnych, posiadają one niewątpliwie walory estetyczne i dodają atrakcyjności. Jednak nawet, jeśli bardzo o nie dbamy, czasem czy to wraz z wiekiem, czy z powodu przeróżnych, niespodziewanych uszkodzeń i wypadków tracimy zęby – jednego, dwa, trzy, a czasem nawet wszystkie. Proste protezy zębowe były wykonywane już przed wiekami, jednak wraz z postępem technologicznym jesteśmy w stanie jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby pacjentów i zaoferować im jako lekarze bardziej trwałą i bardziej estetyczną metodę na odbudowę ubytków – implanty!

Implanty to najlepszy obecnie sposób na odbudowę zęba czy zębów. Można obecnie odtworzyć bowiem nie tylko pojedyncze ubytki, ale również stosować implanty jako elementy retencyjne, gdy pacjent nie posiada już zębów. Istnieją różne ich rodzaje, które można zastosować w konkretnych przypadkach, dobierając do potrzeb konkretnego pacjenta i przypadku. Najważniejsze jest jednak wykonywanie zabiegu w odpowiednim miejscu – profesjonalnym, z nowoczesnych sprzętem i wykwalifikowanym personelem. Implantologia w OrthoVision stoi zaś na najwyższym poziomie!

W OrthoVision stosujemy implanty odroczone, ponieważ są najskuteczniejsze. Proces gojenia i integracji trwa zwykle 2-4 miesiące, a po tym czasie przystępujemy do protetyki. Przykręcamy też dopiero wówczas łączniki między implantami a protezami.

Gdzie można założyć profesjonalne implanty zębów? Warszawa, Wola, Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 – to adres Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznego OrthoVision.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...