Usuwanie ósemek w OrthoVision Warszawa Wola

Usuwanie ósemek (Warszawa) – Zęby dodają ludziom atrakcyjności – zdrowy, biały uśmiech przyciąga i sprawia, że wydajemy się milsi, bardziej sympatyczni. Niestety, zęby nie są jedynie źródłem radości i pomocą w codziennych czynnościach, jak mówienie czy jedzenie – nawet jeśli odpowiednio o nie dbamy. Jednym z najczęstszych, większych problemów jakie mogą się z nimi wiązać jest wyrastanie ósemek – i konieczność ich chirurgicznego usunięcia!

Ósemki to trzecie zęby trzonowe w naszej jamie ustnej – bolesna pozostałość po procesie ewolucji. Naszym przodkom przydawały się do rozdrabniania pokarmu i jego żucia – podobnie jak inne trzonowce. U człowieka współczesnego jednak są przyczyną bólu oraz komplikacji – po prostu obecnie zmniejszone szczęki człowieka z trudem potrafią je pomieścić, a zwykle po prostu nie mieszczą.

Ósemki są zębami dosyć kłopotliwymi – ich rośnięcie boli, a gdy już wyrosną niemal natychmiast się psują. Mogą się też psuć, jeśli jeszcze nie wyrosną do końca, albo zacząć rosnąć i przestać na jakiś czas, po czym znowu rozpocząć ten sam proces. Bywa, że ustawiają się w zły sposób, rosną pod kątem, wiążą się korzeniami z innymi zębami, oddziałują na inne zęby, prowadząc do ich stłoczenia i tak dalej. Problemów, które się z nimi wiążą jest mnóstwo – a rzadko u kogo nie występuje żaden!

W OrthoVision przeprowadzamy profesjonalne zabiegi usuwania ósemek (Warszawa). Pracują tu specjaliści w branży, dlatego nie ma się czego obawiać – wszystko zostanie wykonane należycie i przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Usuwanie tych zębów zwykle nastręcza trudności, jednak doświadczenie i nowoczesne technologie pozwalają zmniejszać ryzyko do minimum i zapewniać pacjentom największy komfort, jak to tylko możliwe.

Zaczynamy od wykonania pantomogramu 3D, czyli zdjęcia rentgenowskiego szczęki, by znać ułożenie zęba (lub jego zawiązki) względem innych w jamie ustnej. Zabieg ekstrakcji przeprowadzany jest zwykle w znieczuleniu miejscowym i czasem następuje konieczność założenia szwów. Tym lepiej oddać się w ręce profesjonalisty, który dodatkowo poinformuje, jak należycie dbać o jamę ustną po zabiegu, by ustrzec się komplikacji! Trzeba między innymi przez kilka dni po ekstrakcji nie palić, nie pić alkoholu i napojów z kofeiną, nie jeść twardych, wymagających długiego żucia produktów i nie czyścić wrażliwego jeszcze miejsca w pobliżu rany.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...