KILKA SŁÓW O NAS

Zapraszamy do naszego centrum ortodontyczno-stomatologicznego OrthoVision zlokalizowanego przy Skwerze Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 na warszawskiej Woli.

Świadczymy profesjonalne usługi ORTODONTYCZNE oraz OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE z zakresu: profilaktyki, diagnostyki, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii i pedodoncji (stomatologii dziecięcej).

Nasze priorytety

  – Satysfakcja pacjentów

 – Kwalifikacje personelu

 – Nowoczesny sprzęt i materiały

 – Jasne reguły leczenia

 – Gwarancja

Indywidualny plan leczenia i opieki

By zapewnić najwyższą jakość naszych usług w OrthoVision, każdemu Pacjentowi gwarantujemy  opiekę osobistego lekarza prowadzącego, który zadba o stan zdrowia całej jamy ustnej. Lekarz prowadzący po zbadaniu i konsultacji z innymi specjalistami ustali dla Państwa plan leczenia wraz z wyceną całości kosztów.

Nasi specjaliści

Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii, pod nadzorem lekarza prowadzącego. Postęp w nowoczesnych technikach leczenia i materiałach stomatologicznych jest olbrzymi. Nasz zespół lekarzy opiekujących się Państwem w OrthoVision to specjaliści danej dziedziny stomatologii, nieustannie kształcący się i doskonalący posiadane umiejętności.

Standaryzacja procedur

Wprowadziliśmy standaryzację procedur leczniczych w ramach danej specjalizacji. Oznacza to, że niezależnie od tego który specjalista będzie wykonywał zabieg, zawsze zostaną zastosowane najnowsze techniki oraz najlepsze materiały. Dzięki takiej organizacji pracy mogą być Państwo pewni, że zawsze otrzymają najwyższy poziom usług medycznych.

Pierwsza wizyta

Pacjenci pierwszorazowi OrthoVision proszeni są o podanie niezbędnych informacji do założenia karty pacjenta, czyli: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru kontaktowego, mail, PESEL, daty urodzenia oraz proszeni są wypełnienie formularza wywiadu stomatologicznego. Ma on na celu zebranie informacji o ich stanie zdrowia. Stosowanie tej procedury ma zapewnić Państwu bezpieczeństwo w trakcie udzielenia świadczeń medycznych poprzez zaznajomienie  lekarza dentysty z podstawowymi informacjami o stanie zdrowia mogącymi mieć znaczenie przy leczeniu stomatologicznym.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...