Stomatologia estetyczna w OrthoVision Warszawa Wola

Stomatologia estetyczna Warszawa WolaOd dziecka uzmysławia się wszystkim, jak ważne jest dbanie o swoje zęby. Piękny uśmiech to uśmiech pełen białych, równych i zdrowych zębów. Obecnie jest to jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek, jako ze zwracamy na wygląd zewnętrzny szczególną uwagę i posiadamy więcej możliwości niż było to dotychczas możliwe, by poprawiać stan swojego uzębienia na liczne sposoby. Właśnie taką poprawą zajmuje się stomatologia estetyczna. Przy pomocy licznych, dostępnych i specjalistycznych zabiegów estetycznych koryguje wygląd zębów na korzyść pacjenta.

Stomatologia estetyczna w OrthoVision jest szczególnie pomocna – oferujemy bowiem szeroki zakres usług, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel, który sprawi że już nie będziesz wstydzić się swojego uśmiechu.

Stomatologia estetyczna dla Twoich zębów

  • wybielanie zębów
  • wypełnienia kompozytowe lub porcelanowe (Inlay, Onlay)
  • zakładanie na zęby porcelanowych licówek
  • stosowanie mostów i koron – najlepiej tych pełnoceramicznych, które najbardziej przypominają naturalne zęby
  • obudowanie brzegów siecznych, powstałych po ułamaniu zębów
  • zamykanie diastem, czyli przerw między zębami
  • usuwanie nieestetycznego kamienia nazębnego
  • stosowanie odpowiednich zabiegów higieniczno-profilaktycznych
  • uczenie się, jak właściwie dbać o swoje zęby (należycie je szczotkować, płukać itp.).

Oczywiście, wybór odpowiedniego sposobu postępowania zależy od konkretnych uszkodzeń i problemów, jakie pojawiają się w uzębieniu w konkretnym przypadku. U niektórych wystarczy wprawnie usunąć osad – inni będą musieli założyć aparat ortodontyczny, by wyprostować zęby. OrthoVision w każdym przypadku służy jednak pomocą, świadcząc usługi z zakresu wybielania zębów, protetyki, ortodoncji, implantologii oraz stomatologii zachowawczej.

Wygląd zębów zależy w dużej mierze od samego pacjenta, jednak są takie kłopoty, z którymi nie poradzi sobie samodzielnie. Nie wszyscy też umieją prawidłowo dbać o swoje zęby – przyda się wiec instruktaż higieny jamy ustnej, który pomoże uchronić się przed niektórymi kłopotami w przyszłości. Jakiekolwiek problemy nie byłyby Państwa udziałem, zachęcamy do zgłoszenia się do OrthoVision! Nasze Centrum pomoże dobrać odpowiednią metodę poprawy estetyki jamy ustnej, dzięki czemu wzrośnie Twoja pewność siebie w kontaktach czy to towarzyskich, czy też zawodowych.

Stomatologia estetyczna (Warszawa, Wola) w OrthoVision zaprasza do siebie!