Aparat estetyczny jest sposobem na poprawę własnej atrakcyjności – poradzenie sobie ze szpecącymi wadami zgryzu oraz krzywymi, nierównymi zębami. Wśród młodzieży stał się on dosyć popularny, a nawet modny – dzięki kolorowym ligaturom (gumkom), które może posiadać. Dorośli są jednak o wiele bardziej stonowani w zachowaniu i zamiast pokazywać aparat, woleliby go raczej ukryć. Wielu wręcz niechętnie decyduje się na tradycyjny i woli mieć nierówne zęby, niż chodzić z metalowymi drutami na nich. Istnieją jednak różne, bardziej dyskretne sposoby na prostowanie zębów – aparaty estetyczne!

W Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym OrthoVision świadczymy profesjonalne usługi tworzenia i zakładania podobnych aparatów, wraz z fachową opieką przez cały czas trwania leczenia. W naszych szeregach są sami zawodowcy, z dużym doświadczeniem i wiedzą, którzy zrobią wszystko, żeby spełnić życzenia klientów i uczynić noszenie aparatu możliwie najwygodniejszym i najmniej widocznym, jak to tylko możliwe.

Rodzaje aparatów estetycznych

Do wyboru pacjentów pozostaje aparat:

  • ceramiczny
  • szafirowy
  • porcelanowy
  • kryształowy

Aparat ceramiczny i porcelanowy są nieco bardziej mleczne w barwie, zaś szafirowy i kryształowy dużo bardziej przezroczyste. Dzięki jednym i drugim można uzyskać wrażenie czystych zębów – to znaczy pozbawionych nałożonego aparatu. Można dopasować kolor estetycznych zamków do odcieni zębów, dzięki czemu stapiają się z nimi wizualnie. Jeśli zaś chodzi o przezroczyste wersje, ukazują one zęba, na których są nałożone, zatem prezentują się jeszcze lepiej. W czasie wizyty lekarz ortodonta przyłoży do zębów różne typy aparatów, by pacjent sam mógł wybrać jaki woli, bądź też samodzielnie dobierze taki, by był możliwie jak najmniej widoczny.

O aparat estetyczny należy jednak zawsze dbać, gdyż w przypadku nieodpowiedniej diety oraz niewłaściwej higieny jamy ustnej odbarwieniu mogą ulec nałożone na niego gumki – wtedy staje się dużo bardziej widoczny i to oczywiście w negatywnym sensie. Uczymy jednak, jak należy pielęgnować aparat, służymy pomocą i poradą przez cały okres leczenia – zachęcamy do skorzystania z oferty założenia aparatu ortodontycznego w OrthoVision! Dopasujemy go do potrzeb i możliwości finansowych każdego, zgłaszającego się do nas pacjenta!Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...