NASI LEKARZE SPECJALIŚCI

W naszym Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym do Państwa dyspozycji są najlepsi lekarze specjaliści w dziedzinach profilaktyki, diagnostyki, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii i pedodoncji czyli stomatologii dziecięcej.

Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii, pod nadzorem lekarza prowadzącego. Postęp w nowoczesnych technikach leczenia i materiałach stomatologicznych jest olbrzymi. Nasz zespół lekarzy opiekujących się Państwem w OrthoVision to specjaliści danej dziedziny stomatologii, nieustannie kształcący się i doskonalący posiadane umiejętności.

LEKARZE W CENTRUM ORTHOVISION

Dr n. med. Teresa Munir

Specjalista II st. ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1997 – 2006 r. była adiunktem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Główne zainteresowania ortodontyczne: leczenie wad rozwojowych twarzy (rozszczepy), leczenie pacjentów operacyjnych, zastosowanie maski twarzowej. Jako pierwsza w Warszawie zaczęła stosować innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego niewidzialnymi aparatami Clear Aligner.

Jest autoryzowanym przedstawicielem tej metody.

Lek. stom. Magdalena Pieniążek

Specjalista II st. Ortodonta, Specjalista I st. Stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Do 2004r była asystentem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych, współtłumacz artykułów i książek o tematyce ortodontycznej.

Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i kursach ortodontycznych w Polsce i zagranicą.

Lek. dent. Izabela Sanecka

Ortodoncja dziecięca

W trakcie specjalizacji z ortodoncji. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od samego początku interesowała się ortodoncją i szeroko pojętą estetyką uśmiechu. Zależy jej na tym, aby połączyć satysfakcję pacjenta z uwzględnieniem możliwości jakie daje nam najnowsza stomatologia. Ciągle poszerza swoją wiedzę i bierze udział w licznych szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą. W OrthoVision zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na wpływ wad zgryzu na rozwój kości twarzoczaszki, rysy twarzy, postawę oraz wymowę. Stara się prowadzić pacjenta od najmłodszych lat, aby uniknąć nieodwracalnych konsekwencji w przyszłości. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i chce aby wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze. Bardzo dba o komfort i jakość usług, bo wie, że to właśnie w dzieciństwie utrwalane są wzorce na przyszłość. Uwielbia swoją pracę i to widać!

Lek. dent. Sylwia Tuszyńska

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym i endodotnycznym.
Jest spokojną i cierpliwą osobą o naturze perfekcjonistki, dbającą o dobry kontakt i komfort pacjenta w trakcie całego procesu leczenia.

Uczestniczka wielu kursów i konferencji, stale poszerzająca swoją wiedzę i umiejętności w kierunku najlepszych standardów współczesnej stomatologii.
Interesują ją w szczególności zaburzenia okluzyjne i ich holistyczne leczenie.

Lek. stom. Anna Suchodolska

Stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydziału lekarsko-dentystycznego. Dyplom lekarza stomatologa otrzymała w 2006 roku.
Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i zachowawczej oraz w odbudowie protetycznej zębów.
Jej przygoda ze stomatologią rozpoczęła się już na studiach, gdzie należała do wielu kół naukowych oraz brała udział w licznych konferencjach i kursach praktycznych. Jako pasjonatka stomatologii estetycznej pomaga na co dzień swoim Pacjentom osiągnąć piękny i zdrowy uśmiech, przywiązując dużą uwagę do efektu końcowego swojej pracy i pełnej satysfakcji Pacjenta. Wyznaczając sobie nowe cele rozwija własne umiejętności w oparciu o perfekcjonizm, zaangażowanie i sumienność. Niezwykle ważne jest dla niej stworzenie miłej, przyjaznej i bezstresowej atmosfery- w taki sposób, aby wspomnienie wizyty w gabinecie wywoływało to, co dla lekarza stomatologa najważniejsze, czyli uśmiech na twarzy Pacjenta. Ponadto cechuje ją otwartość , ciepło i holistyczne spojrzenie na każdego człowieka.

Wolny czas dzieli pomiędzy ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych a zainteresowaniem fotografią i muzyką.

.

Lek.dent. Weronika Pawlak

Stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyła z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Interesuje się stomatologią zachowawczą i stomatologią dziecięcą, która jest jej główna pasją. W pracy z dziećmi stara się sprawić, by czuły się komfortowo i pokazuje, ze wizyta w gabinecie stomatologicznym może być miłym przeżyciem. Dzięki swojej pozytywnej energii i życzliwości motywuje pacjenta do leczenia i dbania o zdrowie jamy ustnej. Ważne jest dla niej indywidualne podejście do pacjenta, jego komfort i bezbolesne leczenie. Stale rozwija swoje umiejętności na szkoleniach i kursach.

Lek. dent. Anna Lidawska

Protetyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w trakcie studiów specjalizacyjnych Uniwersytet w Sienie (Włochy).

Leczenie protetyczne powinno być skrojone na miarę, dokładne, przewidywalne. To zasady, których trzyma się Doktor Anna przy opracowaniu planu leczenia. Każda zmiana uśmiechu powinna być niezwykłym przeżyciem i dostarczać emocji. Na co dzień używa metody DSD-cyfrowego planowania uśmiechu, tak żeby pacjent mógł przymierzyć swój nowy uśmiech i dopasować go do swoich oczekiwań zanim wykonamy te pracę na stałe.
Zajmuje się protetyką, estetyką i protetyka cyfrową. Od momentu ukończenia UM w Łodzi uczestniczyła w wielu stażach, m.in W Maladze (Hiszpania), w Dubaju, Jordanii oraz ukończyłam liczne kursy potwierdzające mój rozwój zawodowy na najwyższym poziomie. Kontynuuje naukę na studiach Master na kierunki protetyka cyfrowa i estetyczna na jednym z najlepszych na świecie wydziale protetyki Uniwersytetu w Sienie (Włochy). Anna Lidawska wciąż szuka nowych, lepszych sposobów na minimalnie inwazyjną odbudowę naturalnego piękna i kształtu zębów i uczestniczę w licznych kursach.
Oprócz wykonywania koron, licówek, onlay/overlay i wybielania zębów, zajmuje się również leczeniem stawu skroniowo-żuchwowego i często zleca dodatkowe badania, np. kręgosłupa czy rezonans lub tomografię bądź wizyty gastrologiczne czy fizjoterapię. Jest to czasem niezbędne do bezpiecznej odbudowy zębów. Prowadzi leczenia wielospecjalistyczne, tak żeby osiągany efekt był jak najlepszy i wpływał również na ogólna poprawę zdrowia pacjenta. Współpracuje z lekarzami różnych specjalności, aby dobrze zdiagnozować pacjenta i zaplanować leczenie. Często korzysta z dodatkowych badań np. rezonans lub tomografię kręgosłupa, tomografię stawów skroniowo – żuchwowych. Współpracuje z fizjoterapeutą przy kompleksowym leczeniu stomatologicznym. Jest to czasem niezbędne do bezpiecznej odbudowy zębów. Prowadzi leczenia wielospecjalistyczne, tak żeby osiągany efekt był jak najlepszy i wpływał również na ogólna poprawę zdrowia pacjenta.

Dr n.med. Rafał Pokrowiecki

Chirurg stomatolog

Rafał Pokrowiecki  jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo- twarzowej.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...