NASI LEKARZE SPECJALIŚCI

W naszym Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym do Państwa dyspozycji są najlepsi lekarze specjaliści w dziedzinach profilaktyki, diagnostyki, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii i pedodoncji czyli stomatologii dziecięcej.

Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii, pod nadzorem lekarza prowadzącego. Postęp w nowoczesnych technikach leczenia i materiałach stomatologicznych jest olbrzymi. Nasz zespół lekarzy opiekujących się Państwem w OrthoVision to specjaliści danej dziedziny stomatologii, nieustannie kształcący się i doskonalący posiadane umiejętności.

LEKARZE W CENTRUM ORTHOVISION

Dr n. med. Teresa Munir

Specjalista II st. ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1997 – 2006 r. była adiunktem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Główne zainteresowania ortodontyczne: leczenie wad rozwojowych twarzy (rozszczepy), leczenie pacjentów operacyjnych, zastosowanie maski twarzowej. Jako pierwsza w Warszawie zaczęła stosować innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego niewidzialnymi aparatami Clear Aligner.

Jest autoryzowanym przedstawicielem tej metody.

Lek. stom. Magdalena Pieniążek

Specjalista II st. Ortodonta, Specjalista I st. Stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Do 2004r była asystentem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych, współtłumacz artykułów i książek o tematyce ortodontycznej.

Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i kursach ortodontycznych w Polsce i zagranicą.

Lek. dent. Izabela Sanecka

Ortodoncja dziecięca

W trakcie specjalizacji z ortodoncji. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od samego początku interesowała się ortodoncją i szeroko pojętą estetyką uśmiechu. Zależy jej na tym, aby połączyć satysfakcję pacjenta z uwzględnieniem możliwości jakie daje nam najnowsza stomatologia. Ciągle poszerza swoją wiedzę i bierze udział w licznych szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą. W OrthoVision zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na wpływ wad zgryzu na rozwój kości twarzoczaszki, rysy twarzy, postawę oraz wymowę. Stara się prowadzić pacjenta od najmłodszych lat, aby uniknąć nieodwracalnych konsekwencji w przyszłości. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i chce aby wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze. Bardzo dba o komfort i jakość usług, bo wie, że to właśnie w dzieciństwie utrwalane są wzorce na przyszłość. Uwielbia swoją pracę i to widać!

Lek. dent. Sylwia Tuszyńska

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym i endodotnycznym.
Jest spokojną i cierpliwą osobą o naturze perfekcjonistki, dbającą o dobry kontakt i komfort pacjenta w trakcie całego procesu leczenia.

Uczestniczka wielu kursów i konferencji, stale poszerzająca swoją wiedzę i umiejętności w kierunku najlepszych standardów współczesnej stomatologii.
Interesują ją w szczególności zaburzenia okluzyjne i ich holistyczne leczenie.

Lek. stom. Anna Suchodolska

Stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydziału lekarsko-dentystycznego. Dyplom lekarza stomatologa otrzymała w 2006 roku.
Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i zachowawczej oraz w odbudowie protetycznej zębów.
Jej przygoda ze stomatologią rozpoczęła się już na studiach, gdzie należała do wielu kół naukowych oraz brała udział w licznych konferencjach i kursach praktycznych. Jako pasjonatka stomatologii estetycznej pomaga na co dzień swoim Pacjentom osiągnąć piękny i zdrowy uśmiech, przywiązując dużą uwagę do efektu końcowego swojej pracy i pełnej satysfakcji Pacjenta. Wyznaczając sobie nowe cele rozwija własne umiejętności w oparciu o perfekcjonizm, zaangażowanie i sumienność. Niezwykle ważne jest dla niej stworzenie miłej, przyjaznej i bezstresowej atmosfery- w taki sposób, aby wspomnienie wizyty w gabinecie wywoływało to, co dla lekarza stomatologa najważniejsze, czyli uśmiech na twarzy Pacjenta. Ponadto cechuje ją otwartość , ciepło i holistyczne spojrzenie na każdego człowieka.

Wolny czas dzieli pomiędzy ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych a zainteresowaniem fotografią i muzyką.

.

Dr n. med. Julia Reymond

Specjalista chirurgii stomatologicznej.

Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku studiów związana z Kliniką Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo- Twarzowej WUM, gdzie ukończyła staż specjalizacyjny w 2015r. i uzyskała tytuł w specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.


Lek. dent. Weronika Pawlak

Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca.

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyła z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Interesuje się stomatologią zachowawczą i stomatologią dziecięcą, która jest jej główna pasją. W pracy z dziećmi stara się sprawić, by czuły się komfortowo i pokazuje, ze wizyta w gabinecie stomatologicznym może być miłym przeżyciem. Dzięki swojej pozytywnej energii i życzliwości motywuje pacjenta do leczenia i dbania o zdrowie jamy ustnej. Ważne jest dla niej indywidualne podejście do pacjenta, jego komfort i bezbolesne leczenie. Stale rozwija swoje umiejętności na szkoleniach i kursach.


Lek. dent. Jakub Pawlak

Stomatologia zachowawcza, endodoncja.

Absolwent Kierunku Lekarsko-Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, rocznik 2017. W codziennej praktyce zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i endodoncją.

Stale powiększa swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zależy mu na indywidualnym podejściu do pacjentów, zapewnienie im komfortu oraz bezbolesnego leczenia. W swojej pracy wykazuje się cierpliwością i precyzją.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...