NASI LEKARZE SPECJALIŚCI

W naszym Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym do Państwa dyspozycji są najlepsi lekarze specjaliści w dziedzinach profilaktyki, diagnostyki, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii i pedodoncji czyli stomatologii dziecięcej.

Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii, pod nadzorem lekarza prowadzącego. Postęp w nowoczesnych technikach leczenia i materiałach stomatologicznych jest olbrzymi. Nasz zespół lekarzy opiekujących się Państwem w OrthoVision to specjaliści danej dziedziny stomatologii, nieustannie kształcący się i doskonalący posiadane umiejętności.

LEKARZE W CENTRUM ORTHOVISION

Dr n. med. Teresa Munir

Specjalista II st. ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1997 – 2006 r. była adiunktem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Główne zainteresowania ortodontyczne: leczenie wad rozwojowych twarzy (rozszczepy), leczenie pacjentów operacyjnych, zastosowanie maski twarzowej. Jako pierwsza w Warszawie zaczęła stosować innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego niewidzialnymi aparatami Clear Aligner.

Jest autoryzowanym przedstawicielem tej metody.

Lek. stom. Magdalena Pieniążek

Specjalista II st. Ortodonta, Specjalista I st. Stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Do 2004r była asystentem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych, współtłumacz artykułów i książek o tematyce ortodontycznej.

Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i kursach ortodontycznych w Polsce i zagranicą.

Lek. dent. Izabela Sanecka

Ortodoncja dziecięca

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Już w trakcie studiów interesowała się ortodoncją. Uczestniczy w licznych kursach zarówno w kraju jak i za granicą stale pogłębiając swoje umiejętności

Lek. dent. Piotr Gutowski

Chirurgia stomatologiczna, implantologia

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie ukończył studia doktoranckie oraz staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej.

Uczestnik oraz prelegent międzynarodowych konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej. Autor publikacji zamieszczanych w opiniotwórczych czasopismach stomatologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

W swej codziennej praktyce specjalizuje się w leczeniu implantologicznym, zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz sterowanej regeneracji tkanek.

Lek. dent. Agata Grochowska

Stomatologia dziecięca

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, jej największą pasją jest stomatologia dziecięca. Swoją pasję do leczenia dzieci odkryła już na stażu podyplomowym, gdzie w oddziale stomatologii dziecięcej poczuła się jak w domu. Obdarzona wielką cierpliwością i sympatią do małych pacjentów, stara się wytworzyć z dziećmi więź i wzbudzić w nich chęć do leczenia i dbania o zęby. Interesuje się również stomatologią estetyczną oraz endodoncją i w tym kierunku również pragnie się rozwijać. Uczestniczka wielu kursów, chętnie zdobywa nowe umiejętności.

Lek. dent. Sylwia Tuszyńska

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym i endodotnycznym.
Jest spokojną i cierpliwą osobą o naturze perfekcjonistki, dbającą o dobry kontakt i komfort pacjenta w trakcie całego procesu leczenia.

Uczestniczka wielu kursów i konferencji, stale poszerzająca swoją wiedzę i umiejętności w kierunku najlepszych standardów współczesnej stomatologii.
Interesują ją w szczególności zaburzenia okluzyjne i ich holistyczne leczenie.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...