NASI LEKARZE SPECJALIŚCI

W naszym Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym do Państwa dyspozycji są najlepsi lekarze specjaliści w dziedzinach profilaktyki, diagnostyki, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii i pedodoncji czyli stomatologii dziecięcej.

Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii, pod nadzorem lekarza prowadzącego. Postęp w nowoczesnych technikach leczenia i materiałach stomatologicznych jest olbrzymi. Nasz zespół lekarzy opiekujących się Państwem w OrthoVision to specjaliści danej dziedziny stomatologii, nieustannie kształcący się i doskonalący posiadane umiejętności.

LEKARZE W CENTRUM ORTHOVISION

Dr n. med. Teresa Munir

Specjalista II st. ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1997 – 2006 r. była adiunktem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Główne zainteresowania ortodontyczne: leczenie wad rozwojowych twarzy (rozszczepy), leczenie pacjentów operacyjnych, zastosowanie maski twarzowej. Jako pierwsza w Warszawie zaczęła stosować innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego niewidzialnymi aparatami Clear Aligner.

Jest autoryzowanym przedstawicielem tej metody.

Lek. stom. Magdalena Pieniążek

Specjalista II st. Ortodonta, Specjalista I st. Stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Do 2004r była asystentem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych, współtłumacz artykułów i książek o tematyce ortodontycznej.

Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i kursach ortodontycznych w Polsce i zagranicą.

Lek. dent. Izabela Sanecka

Ortodoncja dziecięca

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Już w trakcie studiów interesowała się ortodoncją.

Uczestniczy w licznych kursach zarówno w kraju jak i za granicą stale pogłębiając swoje umiejętności

Lek. dent. Piotr Gutowski

Chirurgia stomatologiczna, implantologia

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie ukończył studia doktoranckie oraz staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej.

Uczestnik oraz prelegent międzynarodowych konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej. Autor publikacji zamieszczanych w opiniotwórczych czasopismach stomatologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

W swej codziennej praktyce specjalizuje się w leczeniu implantologicznym, zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz sterowanej regeneracji tkanek.

Lek. dent. Magdalena Rytel

Stomatologia zachowawcza, Stomatologia estetyczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współautorka publikacji naukowych na temat profilaktyki stomatologicznej.

Stale podnosząca swoje kwalifikacje na licznych kursach praktycznych z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz estetyki w kraju i za granicą.

Ceni sobie dialog oraz indywidualne podejście do pacjenta.