W naszym Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym do Państwa dyspozycji jest najlepszy zespół specjalistów w dziedzinach ortodoncji, profilaktyki, diagnostyki, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii i pedodoncji czyli stomatologii dziecięcej.

Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii, pod nadzorem lekarza prowadzącego. Postęp w nowoczesnych technikach leczenia i materiałach stomatologicznych jest olbrzymi. Nasz zespół lekarzy opiekujących się Państwem w OrthoVision to specjaliści danej dziedziny stomatologii, nieustannie kształcący się i doskonalący posiadane umiejętności.

dr n. med. Teresa Munir

Specjalista II st. ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1997 – 2006 r. była adiunktem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Główne zainteresowania ortodontyczne: leczenie wad rozwojowych twarzy (rozszczepy), leczenie pacjentów operacyjnych, zastosowanie maski twarzowej. Stosuje innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego niewidzialnymi nakładkami Spark™ Clear Aligner System.

dr Teresa Munir przyjmuję Pacjentów w czwartki w godzinach 11.00-19.00

lek. stom. Magdalena Pieniążek

Specjalista II st. Ortodonta, Specjalista I st. Stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Do 2004r była asystentem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych, współtłumaczka artykułów i książek o tematyce ortodontycznej.

Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i kursach ortodontycznych w Polsce i zagranicą.

Stosuje innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego niewidzialnymi nakładkami Spark™ Clear Aligner System.

dr Magdalena Pieniążek przyjmuję Pacjentów we wtorki w godzinach 11.00-19.00

lek. dent. Izabela Sanecka

Ortodoncja 

W trakcie specjalizacji z ortodoncji. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od samego początku interesowała się ortodoncją i szeroko pojętą estetyką uśmiechu. Zależy jej na tym, aby połączyć satysfakcję pacjenta z uwzględnieniem możliwości jakie daje nam najnowsza stomatologia. Ciągle poszerza swoją wiedzę i bierze udział w licznych szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą. W OrthoVision zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na wpływ wad zgryzu na rozwój kości twarzoczaszki, rysy twarzy, postawę oraz wymowę. Stara się prowadzić pacjenta od najmłodszych lat, aby uniknąć nieodwracalnych konsekwencji w przyszłości. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i chce aby wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze. Bardzo dba o komfort i jakość usług, bo wie, że to właśnie w dzieciństwie utrwalane są wzorce na przyszłość. Uwielbia swoją pracę i to widać!

dr Izabela Sanecka przyjmuję Pacjentów w poniedziałki w godzinach 10.00-20.00

lek. dent. Sylwia Tuszyńska

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym i endodotnycznym.
Jest spokojną i cierpliwą osobą o naturze perfekcjonistki, dbającą o dobry kontakt i komfort pacjenta w trakcie całego procesu leczenia.

Uczestniczka wielu kursów i konferencji, stale poszerzająca swoją wiedzę i umiejętności w kierunku najlepszych standardów współczesnej stomatologii.
Interesują ją w szczególności zaburzenia okluzyjne i ich holistyczne leczenie.

dr Sylwia Tuszyńska przyjmuję Pacjentów w poniedziałki w godz. 9.00-15.00, wtorki w godz. 9.00-20.00 oraz środy w godz. 9.00-14.00

lek. stom. Anna Suchodolska

Protetyka, implantoprotetyka, stomatologia estetyczna, medycyna estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydziału lekarsko-dentystycznego. Dyplom lekarza stomatologa otrzymała w 2006 roku.
Specjalizuje się w protetyce, implantoprotetyce oraz w odbudowie estetycznej zębów. W ramach medycyny estetycznej przeprowadza zabiegi z użyciem toksyny botulinowej.Jej przygoda ze stomatologią rozpoczęła się już na studiach, gdzie należała do wielu kół naukowych oraz brała udział w licznych konferencjach i kursach praktycznych. Jako pasjonatka stomatologii estetycznej pomaga na co dzień swoim Pacjentom osiągnąć piękny i zdrowy uśmiech, przywiązując dużą uwagę do efektu końcowego swojej pracy i pełnej satysfakcji Pacjenta. Wyznaczając sobie nowe cele rozwija własne umiejętności w oparciu o perfekcjonizm, zaangażowanie i sumienność. Niezwykle ważne jest dla niej stworzenie miłej, przyjaznej i bezstresowej atmosfery- w taki sposób, aby wspomnienie wizyty w gabinecie wywoływało to, co dla lekarza stomatologa najważniejsze, czyli uśmiech na twarzy Pacjenta. Ponadto cechuje ją otwartość , ciepło i holistyczne spojrzenie na każdego człowieka.

Wolny czas dzieli pomiędzy ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych a zainteresowaniem fotografią i muzyką.

dr Anna Suchodolska przyjmuję Pacjentów w czwartki w godzinach 9.00-14.00

lek. dent. Agnieszka Widz

Ortodoncja dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie specjalizacji z Ortodoncji w Klinice Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i konferencjach.

Planując leczenie zawsze zwraca uwagę na indywidualne potrzeby Pacjenta.

dr Agnieszka Widz przyjmuję Pacjentów w środy i w co drugi poniedziałek w godz. 15.00-19.00

lek. dent. Maciej Lesiak

Protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, wydziału lekarsko-dentystycznego.

Zajmuję się leczeniem zachowawczym, protetycznym, endodontycznym oraz chirurgicznym

Swoją pracę wykonuję z dużym zaangażowaniem i precyzją, a do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Dba o to, aby leczenie przebiegało w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, a pacjenci czuli się na wizycie komfortowo. 

Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach, aby zaproponować pacjentom nowoczesne metody leczenia. 

W wolnym czasie podróżuje. 

dr Maciej Lesiak przyjmuję Pacjentów w piątki w godz. 9.00-18.00 oraz w jedną sobotę w miesiącu w godz. 8.00-15.00

lek., lek. dentysta.,
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Grzegorz Łukasik

Chirurgia stomatologiczna

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku lekarsko – dentystycznym. Specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej.

Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, chirurgią periodontologiczną oraz implantologią.

dr Grzegorz Łukasik przyjmuję Pacjentów w środy w godz. 15.00-19.00

lek. dent. Kinga Łapińska

Stomatologia zachowawcza, dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, wydziału lekarsko-dentystycznego.

Najbardziej interesuje się stomatologią dziecięcą i stomatologia zachowawczą. Zajmuję się leczeniem dzieci, a także dorosłych. Stara się stworzyć pozytywny obraz stomatologa, tak aby najmłodsi czuli się bezpiecznie i nie obawiali się wizyt.

Dużą uwagę skupia na profilaktyce i edukacji prozdrowotnej. Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, aby móc leczyć pacjentów w oparciu o najnowsze metody.

Jest osobą cierpliwą, sumienną i dokładną.

dr Kinga Łapińska przyjmuje Pacjentów w środy w godz. 14.00-19.00

mgr Dorota Ślesińska

Menedżer, Opiekun Pacjenta

Absolwentka Zdrowia Publicznego, mgr Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Prawa Pracy. Od 20 lat związana ze stomatologią. Dba o zachowanie najlepszych praktyk oraz stale podnosi standardy pracy kliniki. Praca w gabinecie to jej pasja, razem z współpracownikami stara się przede wszystkim tworzyć tutaj atmosferę przyjazną w której każdy Pacjent czuje komfortowo. Jej wiedza, empatia oraz doskonałe umiejętności organizacyjne w roli Opiekuna zapewniają Pacjentom pełne wsparcie na każdym etapie ich leczenia.

Zuzanna Pakuła

Specjalista ds. administracyjnych

Studentka Pielęgniarstwa. Z natury optymistka, której praca z ludźmi sprawia ogromną przyjemność. Jest sumienna, staranna i zawsze w dobrym nastroju. Jej dobra energia udziela się całemu zespołowi i wszystkim pacjentom. Uśmiechnięta i profesjonalna, zawsze służy pomocą.

Aleksandra Równa

Recepcjonistka

Studentka Warszawskiej Uczelni Medycznej na kierunku Kosmetologia. Dobrze zorganizowana, komunikatywna, pełna życzliwości i emanująca pozytywną energią. Do każdego podchodzi indywidualnie, potrafi okazać zrozumienie co sprawia, że każdy pacjent wychodzi zadowolony.

Paulina Wasiak

Higienistka stomatologiczna 

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna. Asystuję głównie przy zabiegach chirurgicznych oraz implantologicznych. Najbardziej jednak spełnia się w pracy jako higienistka wykonując zabiegi higienizacyjne oraz zabiegi wybielania. W pracy najbardziej ceni dobrą organizację, współpracę i profesjonalizm.

Agnieszka Pechcin

Higienistka stomatologiczna 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W zawodzie pracuje od 2015 r. Stale poszerza swoja wiedzę uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach. Jest osoba spokojna, dokładną oraz empatyczna. Jej pasją zawodową jest Ortodoncja oraz dbanie o zdrowie i higienę jamy ustnej naszych pacjentów.

Agnieszka Dmoch

Higienistka stomatologiczna 

Absolwentka kierunku Higiena Stomatologiczna. Na co dzień spełnia się w pracy z ludźmi dbając o ich piękne uśmiechy. Ma bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, jednak stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach. Poprzez zabiegi z profilaktyki dba o zdrowie jamy ustnej jednocześnie edukując pacjenta jak prawidłowo dbać o zęby. Lubi pracować z ludźmi, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Olena Parkhomenko

Asystentka stomatologiczna 

Absolwentka pielęgniarstwa oraz dyplomowana Higienistka stomatologiczna. Asystuje głównie przy zabiegach z zakresu endodoncji, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. W pracy najbardziej ceni profesjonalizm i miłą atmosferę. Przykłada dużą uwagę do szczegółów w przygotowaniu gabinetu do pracy, co przekłada się na dobrą współpracę z lekarzem i wysoką jakość usług. Cechuje ją sumienność i rzetelność.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...