Clear Aligner w OrthoVision Warszawa Wola

Piękne, zdrowe i równe zęby to teraz prawdziwy standard. Dodają atrakcyjności i pozwalają robić większe wrażenie przy pierwszym spotkaniu. Wspaniały uśmiech pomaga więc zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych, biznesowych. Niestety, nie wszyscy mogą się pochwalić białymi, równymi zębami. I jakkolwiek wybielanie nie stanowi obecnie trudności, tak leczenie ortodontyczne zębów – czyli leczenie wad zgryzu – zwykle jest długie i żmudne. Dorosłe osoby często nie decydują się na nie, z obawy przed śmiechem otoczenia na widok metalowych drutów i utrudnień, na jakie będą narażeni! Tymczasem odpowiednie ułożenie zębów i ogólny, poprawny zgryz są ważne dla człowieka nie tylko ze względów estetycznych, ale również i zdrowotnych! Istnieje teraz sposób, by uzyskać piękniejszy uśmiech bez drucianych aparatów – dzięki nakładkom Clear Aligner, zakładanym w gabinecie OrthoVision!

Innowacyjna metoda Clear Aligner

Clear Aligner w OrthoVisionPrzezroczyste nakładki zastępują tak aparaty stałe, jak i ruchome, ponieważ mogą być zdejmowane podczas mycia i jedzenia. Nie stanowią więc problemu w codziennych kontaktach i można szeroko się uśmiechać podczas całego okresu trwania kuracji. Nakładki wykonuje się przy pomocy metody termoformowania, na urządzeniach firmy SCHEU DENTAL i przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu uzyskiwany jest aparat pasujący do konkretnej osoby, pomagający w prostowaniu zębów. Na całym świecie metoda ta znana jest jako INVISALIGN, jednak Clear Aligner nieco się od niej różni.

W stolicy Polski, autoryzowaną osobą, która zajmuje się leczeniem tą metodą jest dr n. med. Teresa Munir – prawdziwy profesjonalista w swoim fachu, posiadający duże doświadczenie. Clear Aligner Warszawa jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy chcą poprawić stan swojego zgryzu, jednak ze względów estetycznych wzbraniają się przed metalowymi, stałymi aparatami.

Nakładki Clear Aligner są:

  • wygodne
  • niewidoczne
  • higieniczne
  • bezbolesne
  • zapewniają wysoki komfort noszenia
  • czas leczenia nimi jest skrócony do minimum
  • ich cena nie jest wcale zbyt wielka – porównywalna z leczeniem tradycyjnymi metodami, przy użyciu stałych aparatów.

OrthoVision zachęca do skorzystania z oferty Clear Aligner w Warszawie! Gabinet znajduje się w dzielnicy Warszawa Wola. Leczenie rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej, na której sprawdzane jest czy konkretna wada zgryzu u potencjalnego pacjenta może być leczona tą metodą! Należy pamiętać, że wady zgryzu bywają różne – dlatego nie wszyscy mogą skorzystać z tego sposobu. Po wizycie konsultacyjnej następuje diagnostyka i konsultacja z technikiem dentystycznym, później pobieranie wycisków będących wzorem dla nakładek, a następnie właściwe leczenie. Po jego zakończeniu udostępniane są jeszcze specjalne nakładki stabilizujące, które mają na celu utrwalić uzyskany efekt. Zapraszamy!