Nakładki ortodontyczne Warszawa - Spark™ Clear Aligner System

Piękne, zdrowe i równe zęby to teraz prawdziwy standard. Dodają atrakcyjności i pozwalają robić większe wrażenie przy pierwszym spotkaniu. Wspaniały uśmiech pomaga więc zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych, biznesowych. Niestety, nie wszyscy mogą się pochwalić białymi, równymi zębami. I jakkolwiek wybielanie nie stanowi obecnie trudności, tak leczenie ortodontyczne zębów – czyli leczenie wad zgryzu – zwykle jest długie i żmudne. Dorosłe osoby często nie decydują się na nie, z obawy przed śmiechem otoczenia na widok metalowych drutów i utrudnień, na jakie będą narażeni! Tymczasem odpowiednie ułożenie zębów i ogólny, poprawny zgryz są ważne dla człowieka nie tylko ze względów estetycznych, ale również i zdrowotnych! Istnieje teraz sposób, by uzyskać piękniejszy uśmiech bez drucianych aparatów – dzięki nakładkom Spark™ Clear Aligner System, zakładanym w gabinecie OrthoVision!

Innowacyjna metoda Spark™ Clear Aligner System

Nakładki Spark™ Clear Aligner System wykonano z innowacyjnego materiału TruGEN™ o wyjątkowo wysokim poziomie przeźroczystości, co sprawia, że są one praktycznie niewidoczne. Alignery wyprodukowane z TruGEN™ są również mniej podatne na przebarwienia. Każda nakładka jest indywidualnie dopasowana i wypolerowana, co przekłada się na wysoki komfort jej użytkowania.

Dlaczego my?

Autoryzowanymi osobami, które zajmują się leczeniem tą metodą są dr n. med. Teresa Munir oraz lek. stom. Magdalena Pieniążek – prawdziwe profesjonalistki w swoim fachu, posiadające duże doświadczenie.

Zalety Spark™ Clear Aligner System

 • ➤ Wygodne
 • ➤ Niewidoczne
 • ➤ Higieniczne
 • ➤ Nezbolesne
 • ➤ Zapewniają wysoki komfort noszenia
 • ➤ Czas leczenia nimi jest skrócony do minimum
 • ➤ Atrakcyjna cena – porównywalna z leczeniem tradycyjnymi metodami.

Etapy leczenia

 1. Leczenie rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej, na której sprawdzane jest czy konkretna wada zgryzu u potencjalnego pacjenta może być leczona tą metodą. Należy pamiętać, że wady zgryzu bywają różne – dlatego nie wszyscy mogą skorzystać z tego sposobu.
 2. Wizyta diagnostyczna, na której wykonywane jest  RTG cefalometryczne, zdjęcia fotograficzne zgryzu oraz pobierane są skany zębów.
 3. Wizyta w celu omówienia wizualizacji leczenia z pacjentem oraz przedstawienia dokładnego kosztorysu.
 4. Oddanie nakładek- pacjent otrzymuje do domu dedykowany set nakładek i wymienia je samodzielnie, z częstotliwością wskazaną przez lekarza prowadzącego. Ilość wizyt kontrolnych ustalana jest indywidualnie. Na tym etapie ogromny wpływ na finalny efekt leczenia ortodontycznego ma samodyscyplina pacjenta. Dzięki stosowaniu alignerów zgodnie z zaleceniami lekarza, Twój uśmiech przejdzie prawdziwą metamorfozę.

Clear Aligner w OrthoVision

Uzyskaj piękniejszy uśmiech bez drucianych aparatów.
Zadzwoń po więcej szczegółów lub umów się na wizytę!

514 247 364

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Jak należy się przygotować do leczenia Spark™ Clear Aligner System?

  Przed rozpoczęciem leczenia należy wyleczyć wszystkie zęby, ponieważ zmiana kształtu zęba w trakcie leczenia Spark™ Clear Aligner System może spowodować, że gotowe nakładki nie będą pasowały.

 • Jak należy czyścić Spark™ Clear Aligner System?

  Aparat czyścimy pastą i szczoteczką do zębów przy użyciu letniej wody. Należy pamiętać aby nie wyparzać nakładek, ponieważ są termoaktywne i mogą się zniekształcić pod wpływem wysokiej temperatury.

 • Czy Spark™ Clear Aligner System jest lepszy od stałego aparatu?

  Spark™ Clear Aligner System posiada sporo zalet. Przede wszystkim jest niewidoczny, a jego czyszczenie jest o wiele prostsze. Dodatkowo można go wyjmować na przykład na czas wystąpień, zdjęć, a także do zabiegów higienizujących. Generalnie Spark™ Clear Aligner System daje te same lub podobne rezultaty co aparat stały, lecz aby efekty były widoczne trzeba go nosić przez 20 godzin na dobę.

 • Czy używanie Spark™ Clear Aligner System niesie za sobą skutki uboczne?

  Leczenie tym aparatem nie ma skutków ubocznych i nie powoduje reakcji alergicznych.

 • Czy nakładki przeszkadzają w codziennych czynnościach?

  Na początku aparat utrudnia mówienie, ale po 1-2 dniach pacjent mówi normalnie. Do jedzenia zdejmujemy nakładki. Jeśli chodzi o napoje, to można się pić w aparacie, ale tylko zimne i niebarwiące napoje. Do picia gorących płynów zaleca się zdejmować aparat, ponieważ płytki są termoaktywne i mogą się zniekształcić pod wpływem wysokiej temperatury. Aparat zdejmujemy także podczas mycia zębów.

 • Co po zakończeniu leczenia Spark™ Clear Aligner System ?

  Po zakończeniu leczenia Spark™ Clear Aligner System, tak jak i po leczeniu innymi aparatami, wymagana jest retencja w celu utrzymania efektu.

 • Czy leczenie Spark™ Clear Aligner System jest bolesne?

  Leczenie polega na przemieszczaniu zębów, a to oznacza, że mogą być okresy kiedy zęby będą boleć. Należy jednak pamiętać, że reakcja na ból jest bardzo indywidualna, jednak nigdy nie jest tak duża, aby nie dało się jej wytrzymać. Zazwyczaj ból występuje na początku leczenia i później ustępuje.

 • Jak długo trwa leczenie nakładkami Spark™ Clear Aligner System ?

  Leczenie składa się z kilku etapów, a ich liczę można wyliczyć indywidualnie dla każdego pacjenta podczas konsultacji. Różna liczba etapów to różny koszt leczenia.

 • Przeciwwskazania do leczenia nakładkami Spark™ Clear Aligner System ?

  Przeciwwskazaniem do leczenia może być choroba przyzębia, a także zła higiena i bardzo duża wada z ekstrakcjami zębów. Przeciwwskazaniem nie będzie wiek a także płeć – każdy może podjąć leczenie nakładkami Spark™ Clear Aligner System.

Twój uśmiech w dobrych rękach

OrthoVision zachęca do skorzystania z oferty Spark™ Clear Aligner System ! Gabinet znajduje się w dzielnicy Warszawa Wola. Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

 • Pn-pt: 9:00 – 21:00
 • Sob-ndz: Zamknięte


Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...