Tomografia szczęki w OrthoVision Warszawa Wola

Tomografia szczęki (Warszawa, Wola) jest specjalistycznym badaniem, które wykorzystując promieniowanie jonizujące pozwala uzyskiwać trójwymiarowy obraz, który później może być wykorzystywany w diagnostyce. Zwykle kojarzy się ją z prześwietleniem głowy, ale w części czaszkowej, a nie twarzowej. Stomatologia również może jednak skorzystać na rozwoju technologii i jeszcze lepiej pomóc swoim pacjentom, wykonując tomografię szczęki!

Badanie tomograficzne 3D wykonywane jest przy pomocy specjalnego aparatu – który jest bezpieczny dla zdrowia pacjenta, a samo badanie całkowicie bezbolesne. Dzięki temu może być stosowane w diagnostyce nie tylko dorosłych, ale także i dzieci. Co czasem może być konieczne – to dzieci są bardziej ruchliwe i czasem zupełnie niechcący, przypadkiem mogą ulec jakiemuś wypadkowi. Nim opowiemy więcej o samym badaniu, jego możliwościach i zastosowaniu, pragniemy dodać, że profesjonalne gabinety stomatologiczne powinny posiadać taki sprzęt. My możemy się nim pochwalić – w OrthoVision tomograf komputerowy działa i wykorzystywany jest przy badaniach pacjentów, zgodnie z zaleceniami. Cała procedura jest szybka – wszystko mieści się bowiem w jednym miejscu. W związku z tym można wykonać badanie zawsze wówczas, gdy okaże się to konieczne.

W jakich sytuacjach wykorzystywany jest tomograf 3D? Okazuje się pomocy między innymi w chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, endodoncji, także periodontologii. Oznacza to, że na przykład wówczas, gdy konieczne jest zauważenie ubytków w zębach, ułożenia zębów względem siebie, odkrycia istniejących zawiązków ósemek lub ich położenia w jamie ustnej, sprawdzenia dokładnie jak wielka jest wada zgryzu i jak zęby się układają, warto przeprowadzać podobne badanie. Ale nie tylko – także i wówczas, gdy trzeba odnaleźć dodatkowe kanały, złamane narzędzie, zapoznać się dokładnie ze strukturami, odkryć zmiany patologiczne tkanki kostnej czy choroby stawu skroniowo-żuchwowego tomograf 3D okazuje się nieoceniony!

Gdzie dokładnie jest przeprowadzana w OrthoVision tomografia szczęki? Warszawa, Wola, Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 – warto zapamiętać ten adres i zgłosić się do nas jeśli zaistnieje jakikolwiek problem na profesjonalną konsultację oraz badanie! Zachęcamy do skorzystania z oferty!Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...