Implantologia w OrthoVision Warszawa Wola

Implantologia to nowoczesna metoda wypełniania braków uzębienia. Mimo postępów w stomatologii, duża ilość pacjentów traci zęby z powodu próchnicy, chorób przyzębia lub urazów. Przez wiele lat jedynym dostępnym sposobem leczenia były mosty lub ruchome protezy protetyczne.

Implanty mogą być stosowane jako elementy odtwórcze lub retencyjne. Przy użyciu implantów jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie brakujące zęby od pojedynczych braków poprzez całkowite bezzębie (retencja). Implanty pozwalają nam na wykonanie samodzielnych uzupełnień protetycznych bez konieczności szlifowania zębów własnych.

W Centrum OrthoVision pracujemy na systemach implantologicznych, które według naszych doświadczeń spełniają wszystkie wymogi nowoczesnych wszczepów dokostnych. Po wszczepieniu pacjentowi implantów, po okresie integracji z kością (ok. 2-4 miesiące) przystępujemy do protetyki, która wykonywana jest we współpracy z najlepszymi pracowniami protetycznymi.

Zabieg implantacji poprzedza konsultacja z lekarzem, który na podstawie badania rentgenowskiego oraz dokładnych badań diagnostycznych określa warunki zębowe i proponuje pacjentowi odpowiednie leczenie implantologiczne. Sam zabieg trwa ok. godziny, stomatolog nacina błonę śluzową zębodołu, gdzie umieszcza implant i zszywa śluzówkę. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on całkowicie bezbolesny. Po 3-6 miesiącach, potrzebnych na zabliźnienie się rany i tzw. osteointegrację (wytworzenie nowej tkanki kostnej wokół implantu) do wszczepów przykręca się łączniki (zwane też wspornikami). Dopiero teraz można pobrać wyciski konieczne do wykonania uzupełnień protetycznych (w postaci koron lub mostów). Implanty są obecnie najlepszą i najbardziej fizjologiczną metodą odbudowy uzębienia.Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...