Technika Flow Injection

 

Technika Flow Injection – lek. dent. Anna Lidawska
Spełnij swoje marzenie o pięknym uśmiechu decydując się na odbudowę kompozytową zębów Flow Injection.
Technika Flow Injection ( czyli trwałe wypełnienia w ubytkach) pozwala na precyzyjną i przewidywalną odbudowę zębów w sposób mało inwazyjny na jednej wizycie.

 

Technika Flow Injection jest określana jako nieinwazyjna, gdyż zazwyczaj nie wymaga szlifowania zębów, jak to ma miejsce w przypadku licówek ceramicznych. Powierzchnia zębów, na których ma zostać wykonana odbudowa, jest jedynie oczyszczana i wytrawiana kwasem w celu uzyskania silnego połączenia z materiałem odbudowującym.

 

 

Overlay

 

Overlay – lek. dent. Anna Lidawska
Wypełnienia overlay stosowane są w przypadku dużych braków w zębie oraz gdy istnieją obawy, że klasyczne wypełnienie nie sprawdzi się na długo. Poprzez dobranie najbardziej odpowiadającego koloru wypełnienia, overlay jest praktycznie niezauważalny na naturalnej płytce zęba.

 

Zaletami tego rodzaju wypełnienia są: idealna szczelność i styczność z naturalnymi zębami, właściwa estetyka zęba oraz fakt, że odłamywanie się wypełnienia jest praktycznie niemożliwe.

 

 

 

Licówki E-MAX

 

Wysokoestetyczne licówki E-MAX – lek. dent. Anna Lidawska
Ceramika E-MAX to piękny wygląd oraz gwarancja trwałości na wiele lat.

 

Cieniutkie płatki porcelany cementowane na powierzchnie wargowe zębów strefy estetycznej. Bardzo precyzyjne i wysoce estetyczne rozwiązanie protetyczne.

 

 

 

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

 

W klinice OrthoVision rutynowo posługujemy się znakomitym narzędziem, które rozwiązało ten problem i zrewolucjonizowało stomatologię estetyczną – Komputerowym Planowaniem Uśmiechu -Digital Smile Design.

 

Zobacz swój nowy uśmiech zanim podejmiesz decyzje.
Podczas wizyty konsultacyjnej przeprowadzam szczegółowe badanie jamy ustnej z uwzględnieniem mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Wykonywana jest szczegółowa analiza uśmiechu i twarzy. Następnie wykonujemy zdjęcia oraz nagrywamy krótkie video. Na ich podstawie projektujemy dla Pacjenta nowy uśmiech, będący w harmonii z twarzą oraz pasujący do osobowości.

 

 

 

Wybielanie PREVDENT

 

Wybielanie PREVDENT jest to metoda gabinetowa, zabieg jednorazowy trwający około 1,5 godziny. W 100% naturalne i bezpieczne! W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głównym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa ok. 97%).Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik.

 

 

 Umów się na wizytę

OrthoVision Warszawa
X

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

WARSZAWA

Skwer Ks. Kard. Wyszyńskiego 5

01-015 Warszawa

+48 514 247 364

LUBLIN

ul. Niecała 3/2,

20-080 Lublin

+48 796 144 144

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ...