Protetyka w OrthoVision

Protetyka w OrthoVision

Protetyka jest działem stomatologii, zajmującym się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych, zmienionych po utracie zęba/zębów lub też jakiegoś poważnego ich uszkodzenia. Ten dział stomatologii stwarza wiec możliwość cieszenia się na powrót pięknym uśmiechem i korzystania ze swoich zębów tak, jak do tej pory – bez problemów we wszystkich codziennych czynnościach! Rehabilitacja i rekonstrukcja narządów żucia prowadzone są w pełni profesjonalnie w OrthoVision – zapewniamy fachową opiekę, nowoczesny sprzęt i szeroką ofertę, dzięki czemu każdy pacjent może wybrać coś idealnego dla siebie!

 

Warto zajrzeć na podstrony, by dowiedzieć się więcej o konkretnych rodzajach stosowanych protez, czyli:
koron na implancie
koron porcelanowych
koron pełnoceramicznych
mostów
licówek
protez.

 

Jak łatwo poznać po ofercie, w gabinecie oferowane są zarówno protezy ruchome, jak i stałe. To zarówno klasyczne korony, jak i mosty (na przykład na włóknie szklanym), wkłady koronowo-korzeniowe standardowe lub indywidualne, protezy akrylowe i szyno-protezy, również i takie, w których wykorzystywane są elementy retencyjne, na przykład zatrzaski czy zasuwy. Klienci mogą też wybierać spośród uzupełnień protetycznych wykonanych z różnych tworzyw – na przykład:
– metal nieszlachetny i porcelana
– złoto i porcelana
– kompozyt i włókno szklane
– porcelana czysta
– porcelana wzmacniana tlenkiem cyrkonu.

 

Usługi świadczone są w gabinecie OrthoVision, mieszczącym się w Warszawie. Protetyka Warszawa Wola w OrthoVision świadczona jest na najwyższym poziomie – mamy wysokiej jakości sprzęt, nowoczesne podejście do problemów i wykwalifikowany personel, dzięki czemu łatwo radzimy sobie z trudnościami, które gdzie indziej byłyby nie do rozwiązania. Nie stosujemy również niklu, który jest najczęściej uczulającym alergenem! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i rekonstrukcji narządu żucia. Tym bardziej, że świadczymy również dodatkowe usługi z zakresu leczenia zmian czynnościowych stawów skroniowo-żuchwowych (bóle, zwichnięcia, trzaski) oraz nawykowego zaciskania zębów i zgrzytania zębami (bruksizmu).