Nowości OrthoVision

Nowości w OrthoVision. Koniecznie zapoznaj się z naszymi nowościami naszym Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym.

Medycyna estetyczna z OrthoVision

Zapraszamy naszych Pacjentów do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej, z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Leczenie stomatologiczne, protetyczne lub ortodontyczne często rozwiązuje już wiele problemów estetycznych. Połączenie go z zabiegami medycyny estetycznej polegających na wypełnianiu zmarszczek, polepszeniu jędrności skóry, konturowaniu twarzy i ust za pomocą wypełniacza lub „zamrażaniu” zmarszczek toksyną botulinową może być najbardziej zadowalającą dla pacjenta formą terapii obejmującą okolice twarzy.

W naszym gabinecie wszystkie zabiegi wykonujemy renomowanymi i dokładnie przebadanymi preparatami Restylane, Emervel, AzzalureRegenyal i Aqualyx.

Współpraca z Teatrem Muzycznym ROMA

Podjęliśmy współpracę z Teatrem Muzycznym ROMA i posiadamy zdjęcia z 200 spektaklu Deszczowej Piosenki, gdzie wylosowane zostały 2 vouchery zestomatologii estetycznej do naszego gabinetu.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Podjęliśmy współpracę z Manicure Express, gdzie na podstawie specjalnie stworzonej ulotki pacjent będzie otrzymywał rabat opiewający na 15% zniżki*, na usługi stomatologiczne i ortodontyczne.

*Promocja nie obejmuje usług protetycznych

Podjeliśmy współprace z Holmes Place, gdzie na podstawie specjalnie stworzonej ulotki pacjent będzie otrzymywał rabat w wysokości 15% zniżki* na usługi stomatologiczne I ortodontyczne.

*Promocja nie obejmuje usług protetycznych