Stomatologia estetyczna w OrthoVision

Stomatologia estetyczna w OrthoVision

Stomatologia estetyczna (Warszawa, Wola) – Od dziecka uzmysławia się wszystkim, jak ważne jest dbanie o swoje zęby. Piękny uśmiech to uśmiech pełen białych, równych i zdrowych zębów. Obecnie jest to jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek, jako ze zwracamy na wygląd zewnętrzny szczególną uwagę i posiadamy więcej możliwości niż było to dotychczas możliwe, by poprawiać stan swojego uzębienia na liczne sposoby. Właśnie taką poprawą zajmuje się stomatologia estetyczna. Przy pomocy licznych, dostępnych i specjalistycznych zabiegów estetycznych koryguje wygląd zębów na korzyść pacjenta. Stomatologia estetyczna w OrthoVision jest szczególnie pomocna – oferujemy bowiem szeroki zakres usług, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel w każdym dziale.

 

W jaki sposób można poprawić stan swoich zębów? Między innymi:
– wybielając zęby
– stosując wypełnienia kompozytowe lub porcelanowe (Inlay, Onlay)
– zakładając na zęby porcelanowe licówki
– w razie potrzeby stosując mosty i korony – najlepiej te pełnoceramiczne, które najbardziej przypominają naturalne zęby
– obudowując brzegi sieczne, powstałe po ułamaniu zębów
– zamykając diastemy, czyli przerwy między zębami
– usuwając nieestetyczny kamień nazębny
– stosując odpowiednie zabiegi higieniczno-profilaktyczne
– ucząc się, jak właściwie dbać o swoje zęby (należycie je szczotkować, płukać itp.).

 

Oczywiście, wybór odpowiedniego sposobu postępowania zależy od konkretnych uszkodzeń i problemów, jakie pojawiają się w uzębieniu w konkretnym przypadku. U niektórych wystarczy wprawnie usunąć osad – inni będą musieli założyć aparat ortodontyczny, by wyprostować zęby. OrthoVision w każdym przypadku służy jednak pomocą, świadcząc usługi z zakresu tak wybielania, jak i protetyki, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej.

Wygląd zębów zależy w dużej mierze od samego pacjenta, jednak są takie kłopoty, z którymi nie poradzi sobie samodzielnie. Nie wszyscy też umieją prawidłowo dbać o swoje zęby – przyda się wiec instruktaż higieny jamy ustnej, który pomoże uchronić się przed niektórymi kłopotami w przyszłości. Jakiekolwiek problemy nie byłyby Państwa udziałem, zachęcamy do zgłoszenia się do OrthoVision! Nasze Centrum pomoże dobrać odpowiednią metodę poprawy estetyki jamy ustnej, przez co pozwoli też podnieść pewność siebie w kontaktach czy to towarzyskich, czy też zawodowych. Stomatologia estetyczna (Warszawa, Wola) w OrthoVision zaprasza do siebie!